Meet The Artist: Dalia Chen of Mandalia Art (HE)

©  Mandalia Art

ספרי לנו קצת על עצמך ועל הרקע שלך

אני דליה חן אזדואניס בת 53 נשואה גרה בן יבנה.

שנים רבות מציירת כותבת מאוד אוהבת את כתיבת הקליגרפיה שנים כתבתי עבור אחרים עיצבתי, הפקתי תפאורות בבתי ספר באירועים.

בשנתיים האחרונות נחשפתי לציור המנדלה המשלבת מילים – המנדליגרפיה והתאהבתי היה לי ברור מצאתי את שאהבה נפשי החל מאותו רגע נפתח לי מרחב יצירה ואני לא מפסיקה לצייר וליצור בהנאה רבה.

זמן רב אומרים לי שאני צריכה לעשות עם זה משהו תמיד אמרו לי שאני יכולה להיות מטפלת באומנות שחבל שאני לא עושה עם זה משהו. החלטתי שהגיע הרגע שאני אעשה משהו עבורי משהו שממלא אותי.

אני מאוד מחוברת לכתיבה ולמילה מאמינה בכוחן של מילים ובשפה שמשנה תודעה, מילים מהדהדות תדר ומנכיחות אותו. יש משמעות מאוד גדולה למילים שאנחנו משתמשים בהם.

אני אדם מאמין בבורא עולם ובכוחה של תפילה וכך באים לידי ביטוי בתוך המנדלות שלי פסוקים מתהילים, פסוקים מתפילות.

?מה גרם לך להיות אומנית

אני אומנית בנשמה והיא באה לידי ביטוי בכל מיני צורות וביטויים אני אוהבת ליצור לייצר אווירה לכתוב לפני כשנתיים כשפגשתי את הציור המנדליגרפי זה פשוט דייק לי וחיבר לי באופן מדויק שתי אהבות כתיבה וציור. אני שואבת השראה מהתבוננות, ממצבים, מהטבע.

?מהי המומחיות שלך

הדבר שאני הכי אוהבת זה לכתוב

? איך ואיפה את עובדת

אני עובדת בבית בשולחן האוכל הגדול שלי במזג האוויר טוב אני אוהבת לשבת בגינה שלי ולצייר. אני פורסת על השולחן את כל הצבעים וכלי העבודה שלי הכוללים: קנבסים, צבעים מסוגים שונים, מכחולים, ציפורן לכתיבה בעוביים שונים, דיו בצבעים שונים.

? מה הפריט הכי חיוני בסטודיו שלך

הפריט הכי חיוני הוא הציפורן לכתיבה או מכחול מיוחד לכתיבה.

 מאיפה את לוקחת את ההשראה שלך? האם את מחפשת נושאים אחרים?

אני שואבת השראה מהתבוננות כשאני בשקט עם עצמי יושבת בים בטבע או סתם בגינה זה בא כשאני לבד בתוך השקט שלי ושבי עולים דברים מתוך חוויות מתוך תובנות לעיתים רגש שמציף.

? על אילו פרויקטים את עובדת כרגע

כרגע אני עובדת על מנדלות של תפילות/ ברכות, במקביל עובדת על סדרה שיצרתי שנקראת אהבה – בשפות שונות עשיתי כבר בעברית, אנגלית, גרמנית וסינית עובדת עכשיו על רוסית וספרדית בהמשך רוצה להוסיף עוד שפות. ומנדלה של אם אשכח ירושלים …..

?מה הוא הפריט האהוב עליך באוסף הנוכחי שלך

וואו יש לי כמה שאני מאוד אוהבת:  אוהבת מאוד את סדרת אהבה, יש לי מנדלה שכתבתי עליה “שיר המעלות ממעמקים קראתיך ה’ אדני שמעה בקולי תהיינה אוזניך קשובות לקול תחנוני כי עמך הסליחה”. יש לי מנדלה שכתבתי עליה שלום ומסביב – עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל ואימרו אמן”.  מנדלה נוספת “והיה כעץ שתול על פלגי מים אשר פריו ייתן בעיתו ועלהו לא יבול וכל אשר יעשה יצליח”.  – מנדלה להדהוד של הצלחה. מנדלה נוספת שכתוב עליה רפואה ומסביב “בורא רפואות רפאנו ה’ ונרפא” – להדהוד רפואה.

? איך את יודעת מתי היצירה מושלמת/גמורה

איך אני יודעת מתי עבודה הסתיימה – כשאני מרגישה שלמה עם מה שיצא שאין לי צורך להוסיף יותר ממה שכבר עשיתי.

כבר קרה לי שעשיתי מנדלה ולא אהבתי את מה שיצא ואז שיניתי אותה והיא יצאה יותר יפה ממה שחשבתי או ציפיתי. למדתי שבאומנות צריך ללכת עם הלב ובעיקר לא לפחד לעשות ולשנות.

? האם את עושה עבודה לפי הזמנה

אני עושה עבודות בהתאמה אישית. לקוחה בקשה ממני מנדלה עם משהו שקשור באמונה על קנבס אליפסי יצא שצירתי חמסה במרכז האליפסה בתוך החמסה כתבתי אמונה האות ה של האמונה יצאה במרכז כך שזה גם אמונה וגם אמון בהשם על אצבעות החמסה כתבתי שפע, ברכה, הצלחה ומסביב האליפסה כתבתי את ברכת הכוהנים – היא מאוד אהבה.

? מה היתה עבודת האמנות הראשונה שאי פעם מכרת

אני יצאתי לעולם עם היצירות שלי רק לפני שנה היה לי קשה להיפרד מהיצירות רק עכשיו הסכמתי לשחרר כי קבלתי המון פידבקים חיובים ובקשות בשבוע האחרון מכרתי שתי מנדלות שאני מאוד אהבתי את עם המילה כוח, והשנייה מזל.

? על איזה פרויקט נהנית לעבוד עליו עד כה

מאוד נהניתי לעבוד על מנדלת שלום, סדרת אהבה, פסוקי תהילים.

? מה את רוצה להשיג עם העבודה שלך ומה הם המשאלות שלך לעתיד

הייתי רוצה שיכירו, שמחה להפיץ שמחה וקדושה אמונה ואומנות, הייתי שמחה שעבודות שלי יהיו בבתי מדרש, בתי כנסת. לדוגמה: אני עושה דברים נוספים כמו מנדלה עם שם של ילד וברכת הכוהנים מסביב

? איפה נוכל למצוא את העבודות שלך

ETSY אפשר למצוא עבודות שלי באינסטגרם בפייס בוק  אני עובדת על חנות ב

©  Mandalia Art

©  Mandalia Art

New customer offer! Top courses from $12.99 when you first visit Udemy

Post Author: admin